Služby pro zaměstnavatele

Jsme pro Vás profesionálním partnerem, schopným efektivní spolupráce v oblasti personalistiky a poradenství.

Naše zkušenosti v oboru se schopností naslouchat a pochopit Vaše skutečné požadavky, nás staví do pozice ideálního partnera pro většinu firem. Naši práci bereme stejně vážně, jako nás i baví. Věnujeme ji nejen oficiálně vyměřený pracovní čas. Tím posouváme pravděpodobnost nalezení ideálního kandidáta a šetříme Váš čas. Považujeme to za hlavní přidanou hodnotu spolupráce. Ušetřený čas můžete věnovat projektům, které vyžadují Vaši opravdovou pozornost a energii. Nemusíte se díky tomu rozptylovat oblastí, kterou pro Vás zcela zaštítíme.

Dle Vámi předložených požadavků a specifikací vybíráme z naší databáze, pomocí inzerce či aktivního oslovování vhodné uchazeče na určitou pracovní pozici od nejvyššího managementu až po dělnické pozice. Nabízíme několik variant spolupráce, které dle individuálních kritérií upravíme za účelem nejefektivnějšího obsazení aktuálních pozic.

V nabídce si můžete vybrat formu spolupráce, nebo nám napište a navrhněte úplně novou. Rádi se budeme podílet na nových, zajímavých projektech. Budeme se těšit na budoucí spolupráci.

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Dalším použitím webu s tím souhlasíte. ... zobrazit podrobnosti

Souhlasím ×