Nabídka práce

Přejeme Vám, ať naleznete práci s prostorem pro aktivity, které jste vždy chtěli dělat.

Jakou práci hledáte?

HLEDANÝ VÝRAZ LOKALITA
PROFESE

PROJEKTOVÝ MANAŽER pro řízení projektů

OKRES Brno - 02.09.2019Již skoro 30 let patříme k předním dodavatelům komerčních interiérů. Tvoříme interiéry, ve kterých se lidé cítí opravdu dobře. Rozšiřte náš tým na pozici projektového manažera. Stanete se součástí stabilní české společnosti, která se v současnosti může pyšnit nejmodernějšími prodejními prostory v Brně.


Zobrazit detail nabídky

Obchodník se zakázkovým nábytkem a interiéry

OKRES Brno - 01.09.2019Již skoro 30 let patříme k předním dodavatelům komerčních interiérů. Tvoříme interiéry, ve kterých se lidé cítí opravdu dobře. Rozšiřte náš tým na pozici obchodníka. Stanete se součástí stabilní české společnosti, která se v současnosti může pyšnit nejmodernějšími prodejními prostory v Brně.


Zobrazit detail nabídky

PROJEKTANT/DESIGNÉR (vhodné i pro absolventy VŠ)

OKRES Brno - 01.09.2019Již skoro 30 let patříme k předním dodavatelům komerčních interiérů. Tvoříme interiéry, ve kterých se lidé cítí opravdu dobře. Rozšiřte náš tým na pozici Designér/projekatnt. Stanete se součástí stabilní české společnosti, která se v současnosti může pyšnit nejmodernějšími prodejními prostory v Brně.


Zobrazit detail nabídky

Air Travel Consultant based form home (English+Italian)

OKRES Brno - 01.09.2019Do you want to work from home and use Italian and English language?
GREAT, you are just the one we are looking for! :)
While working for us, you may be comfortably seated in your house or flat (due to legal frame we are looking for individuals located in the Czech Republic) and we will bring the work to you. Doesn’t it sound tempting?


Zobrazit detail nabídky

Air Travel Consultant based form home (English+German)

OKRES Brno - 01.09.2019
Do you want to work from home and use German and English language?
GREAT, you are just the one we are looking for! :)
While working for us, you may be comfortably seated in your house or flat (due to legal frame we are looking for individuals located in the Czech Republic) and we will bring the work to you. Doesn’t it sound tempting?
We will take care of your internet connection - contribution of 500 CZK/gross/monthly, provide all the necessary hardware and you will simply log in and work. For this particular job we are looking for individuals fluent in German and English language, reliable and flexible.
In an exchange, we can offer you a standard employment contract for unlimited period of time (including all the standard employee benefits as vacation entitlement, lunch vouchers, social and health insurance, etc. plus couple of really great benefits you cannot find anywhere else, as highly discounted flight tickets and more..
Your task will be to assist our customers over the phone to help them in regards the flight reservations, cancellations or online check in.


Zobrazit detail nabídky

Obchodně technický zástupce (strojírenství) - od 40.000,- Kč

OKRES Brno - 09.08.2019
Jste člověk, co má obchod v krvi a strojařina pro Vás je srdcovou záležitostí?
Ovládáte anglický jazyk na pokročilé úrovni?
Jste samostatný a umíte si efektivně organizovat vlastní práci?
Chcete být součástí prestižní společnosti, která je jedničkou ve svém oboru?
Pokud ano, pak Vám nabízím lukrativní příležitost pro špičkovou společnost se zahraničním přesahem a celosvětově uznávaným partnerem nejen ve strojírenství.


Zobrazit detail nabídky

Lakýrník - zakázková truhlářská dílna

OKRES Brno - 09.08.2019Hledám alchymistu. Zkušeného borce přes lakování, který rozumí dřevu. Přijď se za námi podívat. Bude se Ti to líbit.


Zobrazit detail nabídky

Specialist/ka zákaznického oddělení s AJ a NJ (vhodné i pro absolventy)

OKRES Brno - 09.08.2019Baví vás komunikace s lidmi? Ovládáte německý a anglický jazyk? Chcete být součástí dynamického týmu a získat cenné zkušenosti v cestovním ruchu? Pak hledáme právě Vás!
Nabízíme i možnost práce na plný úvazek z domova.


Zobrazit detail nabídky

Area Sales Manager (strojírenství) - od 40.000,- Kč

OKRES Praha - 19.06.2019
#Renishaw je jednou z předních světových společností v oboru strojírenských a vědeckých technologií, se zkušenostmi v oblasti měření a zdravotnictví.
Společnost dodává výrobky a služby pro mnoho různých aplikací, od výroby proudových motorů a větrných turbín, až po stomatologii a neurochirurgii. Vedoucí postavení má také v oblasti aditivní výroby (známé také jako 3D tisk z kovových prášků). Renishaw je jediným britským výrobcem zařízení pro 3D tisk z kovu. Skupina Renishaw má v současnosti přes 70 poboček ve 35 zemích, s více než 4000 zaměstnanci. Zhruba 2 800 zaměstnanců pracuje ve Velké Británii, kde se soustřeďuje většina výzkumu, vývoje a výroby společnosti.
A pro tuhle #TOP firmu hledám Area Sales Managera do Prahy.


Zobrazit detail nabídky

Customer support with ITALIAN and ENGLISH (relocation support)

OKRES Brno - 19.03.2019
Our client - one of the biggest international company- is seeking for motivated candidate to work in their international customer service team, supporting telecommunication services.
The company is a truly multicultural place where you can meet people from all around the world.


Zobrazit detail nabídky

Aplikační technik s vyhl. 50

OKRES Brno - 19.03.2019Pro společnost, která je jednou ze špiček v oblasti strojírenství a s výjimečným přístupem k zaměstnancům, kteří pracují s nejmodernějšími technologiemi, hledáme nového kolegu, který je motivován vlastním zájmem, má elektro vzdělání s platnou vyhl. 50 a domluví se anglickým jazykem. Pozice je vhodná pro kandidáty, kteří hledají dlouhodobého zaměstnavatele a chtějí se dále v oboru rozvíjet a rozšiřovat si své profesní vědomosti.


Zobrazit detail nabídky

Specialist/ka zákaznického oddělení s AJ a IJ (vhodné i pro absolventy)

OKRES Brno - 19.03.2019Baví vás komunikace s lidmi? Ovládáte německý a anglický jazyk? Chcete být součástí dynamického týmu a získat cenné zkušenosti v cestovním ruchu? Pak hledáme právě Vás!
Mezinárodní společnost, která patří mezi největší ve svém oboru, aktuálně hledá nového kolegu do svého týmu na pozici: REFERENT/KA ZÁKAZNICKÉHO ODDĚLENÍ s AJ a IJ (vhodné i pro absolventy)


Zobrazit detail nabídky

SAMOSTATNÝ TRUHLÁŘ

OKRES Brno - 19.03.2019Co takhle pracovat pro firmu, kde budeš mít možnost se projevit a vymyslet něco originálního!? Co takhle pracovat na projektech, které dávají smysl a dělají lidem radost? Máme nápady, máme prostor a máme radost z toho, co děláme. Pokud jsi stejně dobrý jako my, tak se nám ozvi a ukaž co v Tobě je. Máš možnost!


Zobrazit detail nabídky
Načíst více pracovních míst
 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Dalším použitím webu s tím souhlasíte. ... zobrazit podrobnosti

Souhlasím ×